lek. wet. Monika Hulak
specjalista chorób psów i kotów
Absolwentka Akademii Rolniczej w Lublinie. Pracuje jako lekarz weterynarii od 2002 roku. W 2006 roku ukończyła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu trzyletnie studium podyplomowe i uzyskała tytuł‚ specjalisty chorób psów i kotów. Szczególnym zainteresowaniem darzy diagnostykę, bo dobrze postawione rozpoznanie daje możliwość skutecznego leczenia. Drugą ulubioną… dziedziną weterynarii jest dermatologia i endokrynologia. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach. Łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi i zdobywa zaufanie zwierząt. Prywatnie jest właścicielką Yorkshire Teriera o imieniu Kubuś›. Lubi jazdę konną….
lek. wet. Jan Kacperczyk
specjalista chirurgii weterynaryjnej, ortopeda
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2008 roku. Praktykę doskonalił‚ pracując jako lekarz "pierwszego kontaktu" w gabinecie internistycznym, a także w czasie tzw. ostrych dyżurów w klinice całodobowej, co nauczyło go opanowania i szybkiego podejmowania trafnych decyzji. O ciągły rozwój zawodowy dba uczestnicząc w licznych warsztatach, kursach i sympozjach. W Przychodni Alfavet najwięcej czasu spędza w pracowni RTG oraz na sali operacyjnej gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej i ortopedii . Prywatnie posiadacz dwóch rudych kotów oraz psa. Lubi grać na gitarze.
lek. wet. Michał Sęp
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2017 r. Przed rozpoczęciem stażu w Alfavet, zdobywał‚ doświadczenie praktykując w gabinetach w Krośnie i Lublinie. Obecnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i warsztatach. Swoją zawodową przyszłość pragnie związać z takimi dziedzinami weterynarii jak diagnostyka obrazowa oraz rozród. Prywatnie jest właścicielem Owczarka Australijskiego o imieniu Holly oraz kota Filipka. Jest wielkim fanem piłki nożnej, uwielbia rowerowe podróże.
lek. wet. Aleksandra Makar
Ukończyła Wydział‚ Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2012 r. Kwalifikacje i umiejętności zdobywała w różnych rejonach Polski, a od 2017 r. dzieli się swoją pozytywną energią ze zwierzakami i ich opiekunami w Przychodni Alfavet. Regularnie jeździ na szkolenia pogłębiając swoją wiedzę, szczególnie interesuje się diagnostyką chorób wewnętrznych. Pani Doktor od 2016 r. jest także nauczycielem przedmiotów zawodowych w Technikum Weterynaryjnym w Trzcianie. Prywatnie miłośniczka leśnych wojaży i opiekunka rozbrykanego Russell Terriera .
lek.wet. Izabela Glac
W grudniu 2018 pracę w naszej przychodni rozpoczęła lek.wet. Izabela Glac. Pani Doktor swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała we wrocławskich placówkach by po kilku latach wrócić do Rzeszowa właśnie do Alfavetu, gdzie kiedyś jako studentka weterynarii odbywała pierwsze praktyki zawodowe. Doktor Iza jest osobą spokojną i zrównoważoną. Szybko zdobywa zaufanie zarówno zwierzaków, które leczy jak i ich Opiekunów
lek. wet. Jan Bąkała
Swoją wiedzę i doświadczenie szlifował w jednej z całodobowych klinik w Lublinie. W naszej przychodni Doktor pełni funkcję lekarza pierwszego kontaktu, a zgodnie ze specjalizacją którą wybrał wykonuje profesjonalne badania kardiologiczne zwierząt towarzyszących.
lek. wet. Karol Macieląg
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2018 r. W trakcie studiów odbywał‚ wolontariat w Oddziale Drobnych Ssaków szkoląc się w praktycznych podstawach diagnostyki i terapii drobnych ssaków. Obecnie zajmuje się głównie zwierzętami egzotycznymi oraz drobnymi ssakami. Stale pogłębia swoją wiedzę, czytając literaturę fachową i regularnie jeżdżąc na szkolenia. Prywatnie jest opiekunem kawii domowej o imieniu Ciri oraz amatorskiego krewetkarium. Interesuje się gotowaniem oraz grą na gitarze.
lek. wet. Karolina Krząstek-Łukawska
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2014 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w trakcie staży zarówno w Polsce, jak i za granicą. W Przychodni Alfavet jako lekarz internista z uśmiechem i zaangażowaniem służy pomocą Czworonogom i ich Właścicielom. Chętnie korzysta z licznych konferencji i szkoleń aby pogłębiać swą wiedzę i doskonalić się. Prywatnie mama rozbrykanego fana traktorów i dinozaurów, przedszkolaka Tadzia. Właścicielka drużyny "F" - Farisa (Jack Russell Terriera), Felka (kota syjamskiego) i Faworka (konia). Fanka zdzierania podeszw na górskim szlaku i książkowych thrillerów. Największa miłość, pasja, hobby - jeździectwo.
tech.wet. Katarzyna Kacperczyk
Od początku związana z Alfavetem, zajmuje się głównie organizacją pracy całej lecznicy oraz dba o profesjonalizm i wizerunek firmy. Jako technik weterynarii posiada bogate doświadczenie kliniczne zdobyte podczas pracy w kilku lecznicach całodobowych i zna się dosłownie na wszystkim 🙂 Poza tym po prostu kocha zwierzęta i jest posiadaczką dwóch rudych kotów oraz psa.
tech.wet. Magda Jacek
W 2016 roku uzyskała dyplom technika weterynarii, ale jej przygoda z zawodem zaczęła się kilka lat wcześniej. Doświadczenie zdobywała w jednej z lecznic w okolicach Krosna, a także uczestniczyła w licznych warsztatach i szkoleniach. W 2018 roku dołączyła do zespołu Przychodni Alfavet, łącząc pasję z możliwością niesienia pomocy czworonożnym pacjentom. Prywatnie jest właścicielką zadziornego pinczera miniaturowego i leniwej agamy brodatej. Interesuje się behawiorystyką i szkoleniem psów. Wolny czas uwielbia spędzać z dala od miejskiego zgiełku, wypoczywając na łonie natury podczas rowerowych wycieczek.
tech. wet. Magda Kusek
Ukończyła technikum weterynaryjne w Zielonej Górze. Doświadczenie zdobywała w przychodni weterynaryjnej w Żaganiu, a nasze szeregi zasiliła w grudniu 2018. W przychodni pod jej opieką jest laboratorium, bo właśnie diagnostyka laboratoryjna jest jej ulubioną dziedziną weterynarii. Jest niepoprawną kociarą, kocha wszystkie koty - małe, duże, zdrowe i chore. Po powrocie do domu czekają na nią dwa - Andrzej i Robin. Fanka poruszania się zarówno w poziomie, jak i w pionie - oprócz klasycznego trekkingu uwielbia spędzać czas na ściance wspinaczkowej.
rejestracja Monika Węgrocka
tech. wet. Klaudia Mędyk
Technik weterynarii od roku 2017. Pierwsze kroki stawiała w jednej z lubelskich Przychodni, a od lipca 2019 pilnuje aby każdy nasz pacjent na szpitalu czuł się jak we własnym domu. Jest ogromna miłośniczką psów, ma ich aż 6! Ale jej ulubionym jest uroczy kundelek Alex. Poza zwierzętami jej wielka pasja od dziecka są motocykle
tech. wet. Klaudia Dziedzic
Klaudia dołączyła do zespołu pod koniec 2019, jest absolwentką technikum weterynaryjnego w Trzcianie, kocha zwierzęta i sama jest posiadaczką dwóch wspaniałych kotków.
tech.wet. Agnieszka Kowal
Absolwentka Akademii zdrowia w Rzeszowie - technik weterynarii. Prywatnie (szczęśliwa mężatka ;)) miłośniczka wszelakiej rasy psów. Posiadaczka dwóch adoptowanych psiaków. Zawsze uśmiechnięta a jej mocną stroną jest świetna organizacja pracy.